+420 222 517 466

Mgr. Veronika Bočanová zakládajícím členem občanského sdružení CzELA

Mgr. Veronika Bočanová zakládajícím členem občanského sdružení CzELA

Pod názvem CzELA (Czech Employment Lawyers Association) začala působit česká asociace advokátů – specialistů na pracovní právo.

Cílem nově založené asociace advokátů – specialistů na pracovní právo je setkávání, výměna zkušeností a užší spolupráce odborníků této právní disciplíny. Svým působením chce sdružení CzELA vydobýt pracovnímu právu větší pozornost ve veřejné debatě a jako poradní sbor pro tvůrce zákonů přispět k tomu, aby české pracovněprávní prostředí fungovalo lépe a v souladu s potřebami pracovněprávní praxe.

Pro média chce asociace fungovat jako kompetentní zdroj informací o této oblasti českého práva. Novináři na webových stránkách asociace www.czela.cznajdou užitečné odkazy, pozvánky na akce a pracovněprávní judikaturu.

„Pracovní právo se dotýká většiny populace – všech, kdo pracují.“ říká jedna z členek představenstva sdružení. „Řešíme velmi citlivé spory s velkým společenským dopadem a jsem ráda, že konečně máme nástroj, jak pracovněprávní svět zviditelnit a snad i zdokonalit.“

Asociace má 22 zakládajících členů, předních českých advokátů, kteří již dlouhodobě a aktivně působí na poli pracovního práva. Profily všech členů CzELA i s kontakty, stejně jako stanovy sdružení, najdete na webových stránkách.

Zakládajícími členy sdružení jsou:
Veronika Bočanová (Vych & Partners), Dominik Brůha (samostatný advokát),Markéta Cibulková (DLA Piper Prague LLP), Matěj Daněk (PRK Partners),Tereza Erényi (PRK Partners), Marie Janšová (Glatzová & Co.), Ladislava Jasanská (Jasanská & Co.), Tereza Kadlecová (Weinhold Legal), Michal Kašpárek (Kocián Šolc Balaštík), Radek Matouš (Balcar Polanský Eversheds),Romana Náhlíková Kaletová (Randl Partners), Veronika Odrobinová(Schoenherr), Eva Procházková (Weinhold Legal), Jan Procházka (Ambruz & Dark / Deloitte Legal), Tomáš Procházka (DVOŘÁK & SPOL.), Nataša Randlová (Randl Partners), Markéta Schormová (Jasanská & Co.), Ladislav Smejkal (WHITE & CASE (EUROPE) LLP), Petra Sochorová (Havel, Holásek & Partners), Jaroslav Škubal (PRK Partners), Klára Valentová (Vilímková Dudák & Partners), Ivana Zbořilová (samostatný advokát)

Sdružení CzELA (Czech Employment Lawyers Association):
Hvězdova 1716/2B
140 00  Praha 4 – Pankrác

Další články
Dočetli jste až sem?

Přihlašte se k odběru novinek

Uveďte zde svůj e-mail, ať Vám neuteče žádná aktualita z naší kanceláře.

Děkujeme za návštěvu našich stránek.

Pokud nechcete přijít o žádné dění v naší kanceláři, dovolujeme si Vám nabídnout přihlášení k odběru aktualit. Stačí vyplnit Váš e-mail.

Advokátní kancelář Vych a partners