CONSULT BEFORE FIGHT

+420 222 517 466

Advokátní koncipient(ka)

Advokátní koncipient(ka)

Jsme zavedená mid-size česká advokátní kancelář s tuzemskou a zahraniční převážně korporátní klientelou. Stále se rozvíjíme a rozšiřujeme naše řady o šikovné a zajímavé kolegy, bez kterých se náš byznys nedá dělat.

AK_Vych_2023_144

Pokud:

  • chcete pracovat v přátelském kolektivu, kde nadřízení nezavírají před kolegy dveře a rádi jím poradí
  • chcete sedět v hezkých kancelářích v centru Prahy a kochat se panoramaty Starého města
  • chcete získat zkušenosti z různých právních oborů
  • rádi komunikujete s klienty
  • jste připraveni se učit a rozvíjet se

pak, prosím, věnujte Vaši pozornost následujícím řádkům.

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici advokátní koncipient(ka). Pod vedením zkušených advokátů budete pracovat na jednotlivých zadáních našich klientů. Díky zaměření jednotlivých advokátů naší kanceláře přijdete do styku se všemi relevantními oblastmi práva; naši koncipienti dlouhodobě vykazují 100 % úspěšnost u advokátních zkoušek. Účast na soudních jednáních a jednání se správními úřady je samozřejmostí. Váš profesní růst si budete moct řídit sami, šikovní lidé se u nás mají dobře.

Uvítáme každého, kdo má zájem o prostředí advokacie, předchozí zkušenosti z advokacie však nevyžadujeme. Potřebujeme schopnost práce v alespoň jednom ze světových jazyků, ochotu pracovat dle potřeby (klient se neptá), nicméně nočních a víkendových směn se u nás určitě obávat nemusíte.

Pokud se dohodneme na spolupráci, nabízíme motivující finanční ohodnocení  částečně vázané na odvedený výkon, příjemné pracovní prostředí a kolektiv,  notebook, možnost publikace odborných článků v relevantních médiích (zejm. epravo.cz), účast na vzdělávacích akcích, pružnou pracovní dobu a možnost vznést se do oblak (a to doslova).

V případě Vašeho zájmu o spolupráci s námi posílejte Vaše CV na office@ak-vych.cz. Odpovíme každému, zajímavé kandidáty pozveme na pohovor.

Děkujeme za návštěvu našich stránek.

Pokud nechcete přijít o žádné dění v naší kanceláři, dovolujeme si Vám nabídnout přihlášení k odběru aktualit. Stačí vyplnit Váš e-mail.

Advokátní kancelář Vych a partners