+420 222 517 466

Advokát

Advokát

Jsme zavedená mid-size česká advokátní kancelář s tuzemskou a zahraniční převážně korporátní klientelou. Jsme doporučovaná advokátní kancelář pro obor Veřejných zakázek a Energetického práva.

Stále se rozvíjíme a rozšiřujeme naše řady o šikovné a zajímavé kolegy, bez kterých se náš byznys nedá dělat.

Pokud:

  • chcete pracovat v přátelském lidském kolektivu, kde nadřízení nezavírají před kolegy dveře a rádi jím poradí
  • chcete sedět v hezkých kancelářích v centru Prahy a kochat se panoramaty Starého města
  • chápete, že zevrubná znalost jednoho či více paragrafů nestačí k poskytnutí kvalitních služeb advokáta
  • rádi komunikujete s klienty
  • jste invenční
  • rádi publikujete v odborných médiích
  • chcete si řídit intenzitu a rozsah pracovní doby po dohodě s ostatními kolegy,


pak, prosím, věnujte Vaši pozornost následujícímu sdělení.

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici trvale spolupracujícího advokáta. Schopného samostatné práce, současně ochotného pracovat v týmu na větších projektech. Někoho, komu není cizí prostředí obchodního práva a byznysu obecně s preferovanou znalostí či zájmem o právo veřejných zakázek. Někoho, kdo má proklientský a nikoliv byrokratický přístup k řešení zadání a je schopen práce v některém ze světových jazyků (ideálně němčina, případně angličtina).

Můžete být čerstvě po advokátních zkouškách či mít několik let praxe, důležité je, aby Vás advokacie bavila a cítili jste se v advokátním prostředí příjemně.

Pokud se dohodneme na spolupráci, nabízíme motivující finanční ohodnocení přímo úměrné odvedenému výkonu, další odměnu za nové akvizice, příjemné pracovní prostředí a kolektiv, notebook, možnost publikace odborných článků v relevantních médiích, účast na vzdělávacích akcích a možnost vznést se do oblak (a to doslova :)).