+420 222 517 466

Rozšířili jsme náš právní tým o novou advokátku

Rozšířili jsme náš právní tým o novou advokátku

Naše advokátní kancelář posílila svůj tým o novou advokátku.

Mgr. Daniela Holá absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze (Mgr. 2010). Během studia strávila rok na studijním pobytu ve švédském Jönköpingu na Jönköping International Business School. Právní praxi se věnuje od roku 2010, advokátkou zapsána pod evidenčním číslem 19812.

Dlouhou dobu se pohybovala v podnikové sféře se zaměřením na korporátní a obchodní právo a zároveň působila v managementu skupiny.

Daniela se specializuje na obchodní závazkové vztahy, korporátní právo, odpadové právo, právo veřejných zakázek a bytové právo.

Hovoří česky, anglicky a francouzsky.

Další články

Jak na koupi nemovitosti v Itálii?

V poslední době se koupě nemovitosti v zahraničí a zejména v Itálii stala fenoménem nejen v rámci nákupu letního sídla, ale i jako objektu pro podnikatelské účely. Vzhledem k nízkým

Číst více

Právnická firma roku 2023

V letošním ročníku prestižního hodnocení advokátních kanceláří Právnická firma roku se naše kancelář znovu stala doporučovanou kanceláří v oboru Veřejné zakázky. Tento úspěch je pro

Číst více
Dočetli jste až sem?

Přihlašte se k odběru novinek

Uveďte zde svůj e-mail, ať Vám neuteče žádná aktualita z naší kanceláře.

Děkujeme za návštěvu našich stránek.

Pokud nechcete přijít o žádné dění v naší kanceláři, dovolujeme si Vám nabídnout přihlášení k odběru aktualit. Stačí vyplnit Váš e-mail.

Advokátní kancelář Vych a partners