+420 222 517 466

Italské právo

Italské právo

Podnikáte nebo chcete podnikat v Itálii, ale nevíte jak na to? Nebo si tam chcete koupit nemovitost, obchodní společnost či jinou investici? Dostali jste cestou z dovolené pokutu a myslíte si, že není oprávněná? V těchto případech Vám rádi pomůžeme s řešením jakéhokoli Vašeho problému týkajícího se italského práva. Členem našeho právního týmu je italský advokát, který je zapsaný u advokátní komory v Římě a je oprávněn na území Itálie poskytovat právní služby.

V oblasti italského práva řešíme zejména následující:

  • poradenství při akvizici nemovitostí a obchodních korporací – připravujeme kupní smlouvy a případně jsme schopni zajistit i financování při koupi či prodeji nemovitostí či podniků v Itálii, ale poskytujeme také právní poradenství týkající se českého práva pro italsky mluvící klienty v České republice
  • příprava a revize smluv – jsme schopni vyhotovit či zrevidovat jakoukoli smlouvu týkající se „Itálie“ bez nutnosti překladu do češtiny (koupě nemovitosti v Itálii, koupě vozidla z Itálie)

 

  • zastupování před soudy a správními orgány – zastupujeme klienty před italskými soudy – v trestněprávních řízeních, ale i v řízeních občanskoprávních či přestupkových (vymáhání pohledávek v Itálii, řešení dopravních přestupků, kterých se dopustili čeští klienti v Itálii)
  • rodinné právo, odluky, rozvody, vypořádání majetku – zastupujeme klienty před italskými soudy, jejichž předmětem je rozvod, péče o dítě, vypořádání společného majetku apod.

Děkujeme za návštěvu našich stránek.

Pokud nechcete přijít o žádné dění v naší kanceláři, dovolujeme si Vám nabídnout přihlášení k odběru aktualit. Stačí vyplnit Váš e-mail.

Advokátní kancelář Vych a partners