+420 222 517 466

Náš kolega – italský advokát – byl hostem rozhovoru pro epravo.cz

Náš kolega – italský advokát – byl hostem rozhovoru pro epravo.cz

Pierluigi Nudo, LL.M., italský advokát a náš kolega poskytl rozhovor pro epravo. Koupě/prodej domu v Itálii, placení pokuty v Itálii, vymáhání pohledávky v Itálii, italské rodinné právo, o tom všem a tom, že italské soudy jsou opravdu „Itálie“, se dozvíte v rozhovoru ZDE.

Piero vystudoval právo na Univerzitě v Kalábrii (Dr. 2010), je členem italské advokátní komory v Cosenze a členem české advokátní komory jako Usazený Evropský Advokát. Specializuje se na přeshraniční obchodně-právní spory v rámci EU, převážně mezi ČR a Itálií. Poskytuje poradenství České a Italské klientele, včetně zastupování před soudy.

Tým Advokátní kanceláře Vych & Partners, s.r.o.

Další články
letadlo v národním parku

Právní úprava leteckého provozu ve zvláště chráněných územích

Právní předpisy v oblasti leteckého práva jsou však značně ovlivněny i zájmem na ochranu životního prostředí. Vzhledem k rostoucí oblibě létání z řad široké veřejnosti se zvyšuje počet osob, které se podílejí na leteckém provozu ve zvláště chráněných územích, aniž by byly dostatečně obeznámeni s relevantní právní úpravou včetně rizik s tím spojených.

Číst více

Jak na prodej společnosti?

Prodej dlouho budované společnosti je náročný a zdlouhavý proces, který je však možné výrazně zjednodušit. Určitě je ale na začátku dobré si vybrat vhodný okamžik, a to jak dle situace na trhu, tak dle situace ve společnosti samotné. Pokud je to možné, doporučujeme si na vhodný okamžik i počkat.

Číst více
Dočetli jste až sem?

Přihlašte se k odběru novinek

Uveďte zde svůj e-mail, ať Vám neuteče žádná aktualita z naší kanceláře.

Děkujeme za návštěvu našich stránek.

Pokud nechcete přijít o žádné dění v naší kanceláři, dovolujeme si Vám nabídnout přihlášení k odběru aktualit. Stačí vyplnit Váš e-mail.

Advokátní kancelář Vych a partners