+420 222 517 466

Náš kolega – italský advokát – byl hostem rozhovoru pro epravo.cz

Náš kolega – italský advokát – byl hostem rozhovoru pro epravo.cz

Pierluigi Nudo, LL.M., italský advokát a náš kolega poskytl rozhovor pro epravo. Koupě/prodej domu v Itálii, placení pokuty v Itálii, vymáhání pohledávky v Itálii, italské rodinné právo, o tom všem a tom, že italské soudy jsou opravdu „Itálie“, se dozvíte v rozhovoru ZDE.

Piero vystudoval právo na Univerzitě v Kalábrii (Dr. 2010), je členem italské advokátní komory v Cosenze a členem české advokátní komory jako Usazený Evropský Advokát. Specializuje se na přeshraniční obchodně-právní spory v rámci EU, převážně mezi ČR a Itálií. Poskytuje poradenství České a Italské klientele, včetně zastupování před soudy.

Tým Advokátní kanceláře Vych & Partners, s.r.o.

Další články

Jak na koupi nemovitosti v Itálii?

V poslední době se koupě nemovitosti v zahraničí a zejména v Itálii stala fenoménem nejen v rámci nákupu letního sídla, ale i jako objektu pro podnikatelské účely. Vzhledem k nízkým

Číst více

Právnická firma roku 2023

V letošním ročníku prestižního hodnocení advokátních kanceláří Právnická firma roku se naše kancelář znovu stala doporučovanou kanceláří v oboru Veřejné zakázky. Tento úspěch je pro

Číst více
Dočetli jste až sem?

Přihlašte se k odběru novinek

Uveďte zde svůj e-mail, ať Vám neuteče žádná aktualita z naší kanceláře.

Děkujeme za návštěvu našich stránek.

Pokud nechcete přijít o žádné dění v naší kanceláři, dovolujeme si Vám nabídnout přihlášení k odběru aktualit. Stačí vyplnit Váš e-mail.

Advokátní kancelář Vych a partners