+420 222 517 466

Navázali jsme spolupráci s Automotive Interims

Navázali jsme spolupráci s Automotive Interims

Naše advokátní kancelář po sérii jednání zvítězila ve výběrovém řízení na právního poradce pro společnost Automotive Interims. Tato společnost je významným hráčem na poli služeb interim managementu, tedy outsourcingu služeb na odborných postech středního managementu především středně velkých společností. Tato forma dodávek odborných konzultačních služeb je pro společnosti výhodná v tom, že může vždy dopředu vymezit časový a množstevní rozsah služeb, které v dané oblasti potřebuje získat. Odpadají tak náklady spojené především s vyhledáváním a náborem vhodných kandidátů na manažerské posty, stejně tak náklady na ukončení jejich působení ve společnosti. Tato forma spolupráce tak nabývá na významu obzvláště v dnešní době nadcházející ekonomické recese a lze mít za to, že společnosti poskytující služby v oblasti interim managementu budou stále významnějšími hráči na trhu konzultačních služeb.

Mandát naší kanceláře nyní spočívá v komplexní revizi používané smluvní dokumentace společnosti a její přepracování tak, aby co nejlépe ochránila oprávněné zájmy našeho klienta při poskytování jeho služeb a současně podtrhla vysoký standard jím nabízených služeb. Děkujeme za důvěru a těšíme se na další spolupráci.

Další články

Změny v podmínkách výkonu funkce statutárních orgánů

Do 1. 7. 2023 zákon o obchodních korporacích v souvislosti s podmínkami pro výkon funkce člena voleného orgánu odkazoval na zákon o živnostenském podnikání, přičemž se mezi tyto podmínky řadily bezúhonnost a neexistence překážek provozování živnosti podle živnostenského zákona. Po novele jsou však tyto podmínky upraveny přímo v zákoně o obchodních korporacích.

Číst více

Vítáme v týmu hned 2 nové advokáty!

Náš právní tým jsme posílili hned o 2 nové advokáty – Mgr. Denisu Mokřížovou a JUDr. Miroslava Různara.
Denisa se specializuje se na obchodní právo včetně zastupování v řízení před soudy a správními orgány.
Miroslav se specializuje na občanské, obchodní a pracovní právo, právo nemovitostí a rovněž na řešení sporů a litigace.

Číst více
Dočetli jste až sem?

Přihlašte se k odběru novinek

Uveďte zde svůj e-mail, ať Vám neuteče žádná aktualita z naší kanceláře.

Děkujeme za návštěvu našich stránek.

Pokud nechcete přijít o žádné dění v naší kanceláři, dovolujeme si Vám nabídnout přihlášení k odběru aktualit. Stačí vyplnit Váš e-mail.

Advokátní kancelář Vych a partners