+420 222 517 466

Co je to „právní úlet“?

Co je to „právní úlet“?

To a mnohem více nejen o leteckém právu se dozvíte v podcastu Byznys nářez v rámci Expertního boardu. Expertní board jsou pravidelná setkávání CEO a majitelů firem, kteří mezi sebou sdílí zkušenosti a konkrétní tipy, jak tvořit úspěšný byznys. 

Celý podcast, kde byl hostem Jan Vych, naleznete zde:

Dozvíte se třeba:

▪️ Jaké je to studovat dvě vysoké školy najednou.

▪️ Jestli má ještě některé ze svých prvních klientů.

▪️ Jaká je situace na trhu práce v oboru advokacie.

▪️ Je právo, a potažmo právník, nutné zlo?

▪️ Jaké jsou nejlépe a nejhůře účtovatelné právní služby?

Kromě toho se také dozvíte něco o workshopu, který s Honzou pořádáme pro naše členy, a který se věnuje právním rizikům při prodeji firem. Honza v něm bude veškeré náležitosti nahlížet ze strany prodávajícího, který často při samotné transakci tahá za ten kratší konec. Zároveň ale díky svojí dvacetileté zkušenosti z opačné strany barikády dovede upozornit na to, čemu je potřeba věnovat pozornost.

Zdroj: Expertní board 21

Tým Advokátní kanceláře Vych & Partners, s.r.o.

Další články
letadlo v národním parku

Právní úprava leteckého provozu ve zvláště chráněných územích

Právní předpisy v oblasti leteckého práva jsou však značně ovlivněny i zájmem na ochranu životního prostředí. Vzhledem k rostoucí oblibě létání z řad široké veřejnosti se zvyšuje počet osob, které se podílejí na leteckém provozu ve zvláště chráněných územích, aniž by byly dostatečně obeznámeni s relevantní právní úpravou včetně rizik s tím spojených.

Číst více

Jak na prodej společnosti?

Prodej dlouho budované společnosti je náročný a zdlouhavý proces, který je však možné výrazně zjednodušit. Určitě je ale na začátku dobré si vybrat vhodný okamžik, a to jak dle situace na trhu, tak dle situace ve společnosti samotné. Pokud je to možné, doporučujeme si na vhodný okamžik i počkat.

Číst více
Dočetli jste až sem?

Přihlašte se k odběru novinek

Uveďte zde svůj e-mail, ať Vám neuteče žádná aktualita z naší kanceláře.

Děkujeme za návštěvu našich stránek.

Pokud nechcete přijít o žádné dění v naší kanceláři, dovolujeme si Vám nabídnout přihlášení k odběru aktualit. Stačí vyplnit Váš e-mail.

Advokátní kancelář Vych a partners