+420 222 517 466

Navázali jsme spolupráci s Mastermindklub.cz

Navázali jsme spolupráci s Mastermindklub.cz

JUDr. Ing. Jan Vych, řídící partner naší kanceláře se po sérii kvalifikačních pohovorů letos v březnu stal členem Mastermindklub.cz.

Mastermindklub.cz je uzavřená komunita zakladatelů a vrcholových manažerů tuzemských firem napříč spektrem výrobních a obchodních oborů. V současné době čítá cca 150 členů. Jednotliví členové se zapojují do činnosti kmenových skupin sestavených bez ohledu na odvětví, ve kterém jsou jejich členové aktivní. V těchto skupinách členové sdílí svoje podnikatelské zkušenosti a diskutují problémy a výzvy, před které jsou při jejich podnikatelské činnosti vystaveni. Vedle kmenových skupin existují i tematické skupiny zaměřené na jednotlivé oblasti činnosti firem bez ohledu na to, o jaký obor se jedná. Zapojili jsme se do činnosti přidělené kmenové skupiny a připravujeme prezentaci na dohodnutá právní témata do tematické skupiny #pravo.

Účast v Mastermindklubu pro nás znamená možnost přímé komunikace s množstvím zakladatelů a CEO společností, prezentaci našich služeb, předávání a získávání zkušeností a čerpání inspirace pro naši další činnost.

Těší nás, že již ta tak krátkou dobu se nám podařilo v komunitě Mastermindklubu získat přímé právní zakázky a obzvláště si vážíme toho, že jsme mezi našimi klienty mohli přivítat zakladatele Mastermindklubu, pana Davida Koláře.

Těšíme se na další inspirativní práci v rámci Mastermindklubu.

JUDr. Ing. Jan Vych
advokát – partner

Další články
Dočetli jste až sem?

Přihlašte se k odběru novinek

Uveďte zde svůj e-mail, ať Vám neuteče žádná aktualita z naší kanceláře.

Děkujeme za návštěvu našich stránek.

Pokud nechcete přijít o žádné dění v naší kanceláři, dovolujeme si Vám nabídnout přihlášení k odběru aktualit. Stačí vyplnit Váš e-mail.

Advokátní kancelář Vych a partners